9.5 C
Alba Iulia
Середа, 1 Грудня, 2021

Інноваційна команда Garage48 запускає новий стартап-центр у Києві

Відомий засновник стартапів Рагнар Сасс анонсував відкриття нового хаба для інноваційних проектів у Києві

Стартап-центр у Києві буде другою локацією майбутньої мережі стартап-центрів LIFT99. Перша локація вже запущена на батьківщині Garage48 – у Талліні.

Передає Національний Промисловий Портал, з посиланням на AIN

Багато хто з вас знають, що я відвідав Україну незліченну кількість разів за останні 7 років. Тут я зустрів одних з найталановитіших і працьовитих початківців стартаперів. Багато з них тепер мої хороші друзі! Тому я дуже вірю в те, що Україна буде наступною Big Thing в глобальному стартап-русі. Ось чому я з великим задоволенням повідомляю – тепер на 100% офіційно – другий стартап-центр LIFT99 скоро з’явиться в Києві!, – написав Рагнар Сасс в Facebook.

Спеціально під київський LIFT99 команда шукає приміщення на 1500-2000 кв.м в радіусі 2-4 км від центру Києва. Найбільш підходящими за форматом є будівлі колишніх фабрик, або заводів. Відкриття стартап-центру в Києві, за слова засновника, відбудеться не раніше січня 2019 року.

LIFT99 – міжнародне співтовариство стартап-засновників з метою спільного розвитку і взаємодопомоги, запущене в 2016 році. Потрапити в співтовариство можна тільки за запрошенням. На сьогодні співтовариство вже налічує понад 100 членів та провело понад 100 заходів, які відвідали більше 10 000 чоловік.

Нещодавно LIFT99 залучив $ 2,3 млн інвестицій на розвиток платформи для стартаперів та заявив про намір експансії до Центральної та Східної Європи. Команда планує побудувати загальноєвропейське стартап-ком’юніті з локаціями в різних країнах.

Фішка Garage48 – фокус на реальних продуктах і бізнесі, а не просто розробка заради розробки. Не випадково в команді були ФАУНДЕР кількох дуже успішних естонських стартапів (CV.ee, Pipedrive, Taxify), – пише засновник DOU Макс Іщенко.

За словами засновника Рагнара Сасса, вибір на користь України було зроблено під враженням від місцевого стартап-руху.

Я бачу в Україні величезний потенціал. Це одне з найбільших спільнот розробників в світі. У Києві не менше 40 000 дуже талановитих інженерів, і десятки тисяч студентів щороку закінчують українські університети. У той же час в Україні не вистачає хороших фахівців з маркетингу та продажу, а ще тут не дуже багато досвідчених ангелів-інвесторів, – пояснив Рагнар

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають