9.5 C
Alba Iulia
Понеділок, 24 Січня, 2022

Фото: Інноваційний парк Unit.City відкриває бізнес-кампус

Це вже третій кампус на території бізнес-парку. Він розміщується у шестиповерховому скляному будинку. Кампус відповідає стандарту «зеленого будівництва» американської системи LEED (Leadership in Energy and Environmental Design), а його інженерна інфраструктура орієнтована на збереження і раціональне використання ресурсів.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на AIN.

Вартість будівництва становила 365 млн грн. Всі резиденти нового кампусу поки не оголошені. На момент відкриття будівлі відомо, що два поверхи займе «Академія ДТЕК», а ще півповерху – підрозділ по цифровій трансформації компанії «Метінвест». Решту резидентів обіцяють назвати до кінця лютого.

До відкриття кампусу ми брали, в основному, невеликі компанії до 20 осіб. Тепер до нас заїжджають великі гравці – такі, як «Академія ДТЕК» і цифрова лабораторія компанії «Метінвест». Корпорації починають діджиталізуватися – це світовий тренд. І UNIT.City – правильне місце для таких компаній, – сказав на брифінгу Максим Бахматов

На першому поверсі було обладнано зал UNIT.Verse на 400 місць. Зараз це найбільша в інноваційному парку сцена для виступів – тут планують приймати великі конференції та заходи.

Влітку 2019- го повинна відкритися центральна площа – Event Plaza, а також арт-об’єкт «Маяк інновацій». Його створять з труби, що колись служила мотозаводу. Після цього, вхід в парк зроблять відкритим для всіх городян. Очікується, що відвідуваність парку виросте до 200 000 чоловік в рік.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають