9.5 C
Alba Iulia
Неділя, 29 Січня, 2023

Естонський стартап запускає в Україні сервіс для офлайн чеків

Естонський сервіс Pulsior зі створення електронних чеків для аналізу даних від товарів, придбаних офлайн починає свою роботу в Україні. Скористатися сервісом можна буде вже навесні 2019-го року.

Передає Національний Промисловий Портал посиланням на NaChasi.

Pulsior являє собою програму, яка встановлюється на POS-термінал та за допомогою електронних чеків збирає інформацію про клієнтів, які здійснюють покупки в магазинах. Таким чином продавці зможуть відстежити історію покупок всіх клієнтів, а не тільки учасників програми лояльності.

Клієнт, що зробив покупку в магазині, отримає посилання на інтерактивний електронний чек у SMS або месенджер. Сервіс інтегрує дані про здійснену покупку в кабінет клієнта, в якому буде розміщуватися інформація про всі його покупки в магазині. Зібрані дані допоможуть краще сегментувати аудиторію і ефективно працювати над підвищенням лояльності.

За даними GfK, частка офлайн-продажів в Україні становить 80% від загального обсягу. При цьому відсутні інструменти для аналізу даних поведінки офлайн-покупців. Більшість ритейлерів збирають інформацію лише про лояльних клієнтів, і на її основі вибудовують свої маркетингові стратегії. Ефективність цих стратегій зросте, якщо ритейлер зможе відстежувати поведінку всіх клієнтів, включаючи онлайн та офлайн-покупців. Таку можливість надає сервіс електронних чеків, — стверджують в Pulsior.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають