9.5 C
Alba Iulia
Субота, 10 Червня, 2023

Два українських стартапу їдуть в Нью-Йорк в акселератор Starta Accelerator

blankAgrieye і Protokol увійшли в десятку переможців євразійського відбору

Акселератор Starta Accelerator оголосив про запуск третьої програми для десяти відібраних стартапів з Росії і Європи для експансії, розвитку бізнесу, продажів, трекшен і залучення наступного раунду інвестицій в США. Передає Національний промисловий портал, з посиланням на HUBs

10 стартапів були відібрані з понад 400 заявок у 30 країнах Європи та Азії c фокусом на Росію ірусскоговорящіх підприємців. Це топ-10 в сфері технологій у фінансах (блокчейн і p2p-поручительства), медицині, кібер-спорті і моді, штучний інтелект і управління споживачами для роздрібних мереж і електронної комерції, speech-to-text технології, гаджети , прокоментувала Катя Дорожкіна , директор і партнер Starta Accelerator.

Проекти були відібрані в ході роуд-шоу в Росії, Україні, Білорусії, Польщі та Естонії, Латвії, Литві. На другому етапі, вчасно трекшен-інтерв’ю підприємці демонстрували: конкурентоспроможний продукт, тест-попит і трекшен, здатність до масштабування бізнесу в США і глобальному потенціалу.

Результатом 14 тижневої акселерації в офісі StartaAccelerator на Union Square стане не тільки розвиток бізнесу і відкриття офісу в США, але і залучення seed/A-раунду інвестицій від американських венчурних фондів та бізнес-ангелів.

Від України в програму потрапили агротехнологічний проект Agrieye і speech-to-text service Protokol, що дозволяє розшифровувати кілька голосів будь-якої зустрічі, інтерв’ю, конференції в текстовий файл, аналізувати отриманий текст і поширювати його серед учасників.

Конкурс склав більше 40 стартапів на місце і резиденти проведуть три місяці в діловій столиці США з метою адаптації бізнес-моделі і позиціонування до реалій західного ринку, залучення американських клієнтів, а також акліматизації до життя в Північній Америці. Поділяючи ризики і вирішуючи проблеми російськомовних підприємців, розбиваючи бар’єри “для входу”, ми відкриваємо двері для талановитих підприємців. Акселеративному програма Starta завершітсяпрезентаціей стартапів для нью-йоркських інвесторів в травні 2017 року, – зазначив Олексій Гірін, керуючий партнер Starta Capital.

Останні новини:

Зараз читають