9.5 C
Alba Iulia
Понеділок, 6 Лютого, 2023

ДТЕК створює інноваційну бізнес-платформу

Енергохолдинг ДТЕК заявив про початок трансформації свого корпоративного університету в “інноваційну освітню бізнес-платформу” Academy DTEK та презентував навчальний майданчик на території UNIT.City.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Інтерфакс-Україна.

Academy DTEK стає інноваційної освітньої бізнес-платформою, відкритою для представників бізнесу, державного сектору, громадськості, міжнародних партнерів, — зазначив директор з питань сталого розвитку ДТЕК Олександр Кучеренко.

Academy DTEK впроваджуватиме в Україні міжнародні HR-практики разом зі своїми партнерами — бізнес-школами та організаціями INSEAD, IE Business School, Thunderbird, HRCI, Києво-Могилянською бізнес-школою. Переїзд офісу Academy DTEK до Unit.City пов’язаний з прагненням максимально реалізувати в новому просторі сучасні можливості освіти й занурити студентів в атмосферу для розвитку і генерації нових ідей.

На даний момент Academy DTEK щорічно навчає за різними програмами близько 30 тисяч осіб в Києві та дев’яти регіональних філіях. Для сторонніх студентів вартість освітніх програм стартує від 200 грн за найкоротші воркшопи.

За весь час існування Academy DTEK інвестиції холдингу в неї склали 338,7 млн ​​грн, що дозволило навчити 219 тис. чоловік, розробити 2019 авторських навчальних програм і 45 затверджених МОН освітніх стандартів.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають