9.5 C
Alba Iulia
Понеділок, 11 Грудня, 2023

Dragon Capital вкладає кошти в українську онлайн-платформу морських перевезень

Компанія Dragon Capital Investments Limited, яка входить в групу компаній Dragon Capital, уклала угоду про придбання міноритарного пакету акцій у ShipNEXT. Сумму угоди інвестори не розголошують

ShipNEXT позиціонується як незалежна онлайн-платформа морських перевезень, призначена змінити світову судноплавну галузь завдяки швидкій цифровій трансформації. Як повідомляють в Dragon Capital, компанія буде підтримувати ShipNEXT у розвитку, а також допоможе знайти партнерів та інвесторів для прискорення зростання бізнесу.

Передає Національний Промисловий Портал, з посиланням на ain.

Незважаючи на те, що глобальна морська судноплавна промисловість обслуговує вантажів на суму 11,2 трлн і заробляє близько 380 млрд дол, не існує єдиної ефективної платформи, яка б займалася всіма видами вантажів, так як ця галузь продовжує жити у форматі звичайного електронного листування» – коментує Брайан Бест, керівник інвестиційно -банківського департаменту, Dragon Capital.

ShipNEXT був створений з-за бажання змінити застарілі практики перевезень та полегшити роботу торговців, власників кораблів та інших учасників ринку. В ньому ми об’єднали штучний інтелект і новітні цифрові технології з нашим 17-літнім досвідом роботи в області судоходства, перевезення сталі, важких та негабаритних вантажів, і нам потрібно більше 1,5 років для розвитку та підготовки до початку », – розповів засновник стартапу Александр Варваренко.

На першій стадії реалізації проекту, який розпочав сьогодні, ShipNEXT буде “читати” поштовий запит на вантаж або місце розташування корабля і автоматично відповідати, використовуючи більше 70 різних баз даних та складні алгоритми. За словами розробників, це дозволить максимально зменшити чинник людських помилок та підвищити ефективність завдяки автоматизації перевірок та розрахунків, що стосуються даних судів і портів, відстаней, обмежень, зон ризику та правил морських перевезеннь.

На наступних етапах, ShipNEXT буде інтегрувати різні аспекти та сектори ринку. Це повинна бути єдина онлайн-платформа для обслуговування всіх видів вантажу, проведення тендерів та ведення переговорів, управління контрактами, звітність, постфіксація та операції, а також рейтинги користувачів. ShipNEXT також буде сприяти збільшенню прозорості фінансування судів, надаючи банкам чартерні ставки в режимі реального часу, статистику та аналіз.

ShipNEXT вже отримав схвальні відгуки БІМКО (Балтійська та Міжнародна морська рада), яка вже веде переговори з найбільшими світовими товаровиробниками, щодо майбутнього співробітництва з українською платформою.

 

Останні новини:

Зараз читають