9.5 C
Alba Iulia
Середа, 1 Лютого, 2023

Delfast запускає виробництво електробайків в Україні

Компанія Delfast запускає виробництво електровелосипедів на базі Київського підприємства АТ “ЕЛМІЗ” (відомий як Київський радіозавод до 1996 року). Сторони підписали відповідну угоду і домовилися про спільне виробництво та збирання техніки.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на ЦТС.

ЕЛМІЗ також допомагатиме Delfast з освоєнням серійного виробництва і складанням електровелосипедів.

Протягом травня Delfast планує виготовити перші 5 електровелосипедів на базі АТ “ЕЛМІЗ” і поступово збільшувати обсяги виробництва до 50 одиниць на місяць до кінця 2021 року.

Зараз розробляється дорожня карта організації виробництва і відбувається підготовка до початку проєктних робіт.

“АТ “ЕЛМІЗ” має всі необхідні ресурси, експертизу, інженерів і персонал для виробництва продукції Delfast в Україні. Компанія має досвід виробництва складної електроніки, космічних систем і зарядних станцій для електротранспорту, і тому зможе створити умови для виробництва електровелосипедів відповідно до наших вимог”, – повідомив засновник Delfast Данило Тонкопій.

blank

“Ми раді підтримувати національного виробника і співпрацювати з такою прогресивною компанією як Delfast. Компанія пропонує покупцям дійсно інноваційний продукт, який має попит у всіх країнах світу. Зі свого боку ми будемо сприяти виробництву і реалізації продукту, який буде відповідати найвищим стандартам”, – додав голова правління АТ “ЕЛМІЗ” Микола Шумило.

Відзначається, що ця угода стала першим кроком до запуску власного виробництва електровелосипедів Delfast в Україні.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають