9.5 C
Alba Iulia
Субота, 25 Червня, 2022

Delfast планує досягти 51% локалізації виробництва електробайків в Україні

Компанія з виробництва українських електробайків Delfast планує у 2022 році збільшити відсоток локалізації виробництва в Україні за рахунок запуску власного заводу.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Інтерфакс-Україна.

“Ми плануємо через рік вийти на 51% локалізації в Україні. Це вже буде байк, повністю вироблений в Україні. Далі поступово, в міру розвитку, збільшуватимемо відсоток локалізації, і все, що зможемо – з точки зору економічної ефективності – будемо виробляти самі”, – заявив журналістам співзасновник Delfast Данило Тонкопій під час iForum 2021 у Києві у п’ятницю.

blank

За його словами, основні причини відкриття заводу Україні – це локалізація, контроль якості та економія.

“Ми підписуємо договір із Київським радіозаводом і його правонаступником – компанією “Елміз”. У нас із ними передбачається багатостороннє співробітництво. Це не лише оренда приміщень – вони розробляють для нас майбутнє обладнання, здійснюють складання. Найголовніше – вони мають досвід: виробляють електромобілі, зарядні станції для електротранспорту й теж були зацікавлені в партнерстві саме з нами”, – наголосив Тонкопій.

Він також заявив, що виробництво в Китаї не може забезпечити компанії необхідного рівня якості продукції, оскільки кордони Китаю закриті, і Delfast давно відправив би туди інженерів.

“Нам необхідно мати високу швидкість упровадження змін на виробництві, високу швидкість розробки, високу швидкість реагування на запити покупців”, – зазначає співзасновник компанії.

blank

Крім цього, за розрахунками Delfast, виробництво електробайків в Україні коштуватиме компанії дешевше.

“Наведу приклад: рама, вироблена в Китаї, обійдеться нам у $250. А наші партнери в Дніпрі виробляють перші зразки за ту саму ціну, але в міру збільшення обсягів виробництва ціна знижуватиметься. У результаті економія може становити до 30%”, – заявив Тонкопій.

Як повідомлялося, раніше Delfast розпочав пошук інвесторів з метою запустити повну локалізацію виробництва електробайків в Україні.

У квітні 2020 року український стартап Delfast Bikes отримав грант від програми USAID “Конкурентоспроможна економіка України” розміром понад 3 млн грн на розробку та виробництво триколісного електробайка Delfast Trike для кур’єрів і служб доставки з підвищеною вантажопідйомністю.

blank
Фото: Delfast

У лютому 2020 року Delfast Bikes, спільно з іще 14 стартапами, які представляли Україну на 10-й глобальній конференції підприємців та інвесторів Startup Grind Global-2020 у Кремнієвій долині, серед трійки українських фіналістів пройшов в акселераційну програму Startup Grind Global.

Українська служба кур’єрської доставки DelFast почала продавати електробайки власної конструкції у 2016 році. Раніше DelFast використовував електровелосипеди для комерційної доставки в Києву в межах години.

Нагадаємо, раніше ми повідомляли, що компанія Delfast домовилась про запуск виробництва електровелосипедів на базі Київського підприємства АТ “ЕЛМІЗ”. Київське підприємство також допомагатиме Delfast з освоєнням серійного виробництва і складанням електровелосипедів.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають