9.5 C
Alba Iulia
Середа, 1 Грудня, 2021

Американська компанія Abstract купила український стартап Flawless

Американська дизайн-компанія Abstract купила український стартап Flawless App. Сума угоди не розкривається, але у 2018-му році Flawless App пройшов в акселератор Techstars при оцінці в $ 2 млн.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на AIN.

Стартап Flawless App – інструмент для порівняння дизайну з реальним мобільним додатком під час розробки, заснований Ахмедом Сулейманом і Лізою Дзюбою у 2015 році. Його використовують розробники з Uber, Basecamp, Disney, eBay, Nike, Qiwi, Spotify та інших компаній. Проєкт отримував ангельські інвестиції від Олександра Косована і пройшов в Techstars.
Зараз в команді Flawless App працює 5 осіб. Вони приєднаються до колективу Abstract, який працює повністю віддалено.

Також український стартап створив ряд ком’юніті-проектів: блог про мобільний розробці Flawless iOS, добірку Awesome Design Tools і розсилку Design Tools Weekly. Їх продовжать розвивати за підтримки Abstract.

Компанія Abstract розвиває систему контролю версій спеціально для дизайнерів. З її допомогою можна вести спільну роботу над файлами, стежити за ходом роботи та організувати дизайн-процес. Видання TechCrunch називає Abstract аналогом Git для дизайнерів. Компанія, заснована у 2015-му році та вже залучила $ 54,2 млн фінансування.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають