9.5 C
Alba Iulia
Неділя, 26 Червня, 2022

США передадуть українським прикордонникам човнів на майже 12 мільйонів доларів

Наступного року США передадуть нашим прикордонникам патрульних та спеціальних човнів вартістю майже 12 мільйонів доларів.

Про це повідомив Радник Посольства США в Україні Кевін Кільєр, передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Мілітарний.

Таким чином за підтримки Сполучених Штатів очікується оновлення корабельно-катерного складу Морської охорони ДПСУ.

В рамках матеріально технічної допомоги для українських прикордонників у 2019 році США передали два катери Safe Boat 27.

“Наступного року ми розпочнемо передачу прикордонникам човнів вартістю майже 12 млн доларів США. Ця передача, окрім човнів, також передбачає надання транспортних засобів, спорядження для дайвінгу та правоохоронної діяльності”, – наголосив Кевін Кільєр.

Міжнародні партнери вже допомагають Морській охороні ДПСУ інфраструктурними проєктами та підготовкою персоналу.

blank
Фото: Телеканал “Дом”

Для прикладу нещодавно відбулось урочисте відкриття пункту базування дивізіону катерів у місті Бердянськ на Азовському морі.

У листопаді 2020 року стало відомо, що за кошти США в Бердянську та Маріуполі побудують військові містечка для підрозділів Морської охорони Державної прикордонної служби України.

Метою проєкту є підтримка розвитку інфраструктури та потенціалу Морської охорони Держприкордонслужби України Урядом США через Програму з експортного контролю та безпеки кордонів (EXBS), Бюро Держдепартаменту США у справах міжнародної безпеки і нерозповсюдження зброї масового ураження, Державний департамент США.

Також вже розпочався новий етап проєктування Центру технічної підтримки в місті Одеса вартістю 12 мільйонів доларів, який профінансує уряд США.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають