9.5 C
Alba Iulia
Середа, 28 Вересня, 2022

Спецпризначинець з Кропивницького після поранення знайшов себе у новій справі

27-річний уродженець обласного центру, боєць АТО, отримав поранення та провів 10 місяців на лікарняному ліжку, вчився наново писати й розмовляти, після одужання та реабілітації знайшов себе у новій справі.

Повідомляє Національний промисловий портал.

Зараз він майстер на дільниці заводу «Ельворті», історію героя АТО розповіли у обласному центрі зайнятості Elisavet.news

За плечима спецпризначенця 3-го полку Станіслава Карпінського 6,5 років служби у Збройних силах України, участь в АТО, поранення та майже рік реабілітації.

«У січні 2011 року я підписав контракт у нашому 3-тьому окремому полку спеціального призначення. Коли почалась війна на Сході – був там з самого початку. Виконував спостережну роботу на Донецькому напрямку. Спочатку був розвідником-кулеметником групи спеціального призначення, а потім командиром групи, – розповів Станіслав. – У вересні 2016 року отримав мінно-вибухову травму і 3-тю групу інвалідності: провів 10 місяців на лікарняному ліжку, вчився заново писати й розмовляти. Демобілізувався я  26 червня цього року» .

Через декілька місяців після повернення додому, Станіслав вирішив влаштуватись на роботу. Самостійні пошуки не дали результатів, тому колишній військовий звернувся до Кіровоградського міськрайонного центру зайнятості. Тепер Станіслав – майстер продуктової команди пропашних машин. У його підпорядкуванні 30 людей. До обов’язків колишнього бійця входить контроль за якістю виконання роботи та своєчасним ремонтом обладнання, а також допомога у адаптації новим робітникам.

 «Я обрав «Ельворті» за прогресивність та сучасність і можливість втілювати в життя свої знання. Я працевлаштувався наприкінці жовтня, тож тепер, через місяць роботи, я можу висловити вдячність працівникам центру зайнятості і моєму новому колективу, які допомогли адаптуватись до нормального життя»,  – зазначив колишній боєць АТО.

Наразі демобілізований учасник АТО планує вдосконалюватись у своїй новій роботі і продовжити навчання за спеціальністю пов’язаною з конструюванням.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають