9.5 C
Alba Iulia
Четвер, 20 Січня, 2022

Щотижня в Україні у прокат виходить одна вітчизняна кінострічка

Щотижня виходить у прокат один український фільм.

Про це заявив перший заступник голови Держкіно Сергій Неретін на засіданні круглого столу в Укрінформі на тему: «Стратегічні напрямки розвитку інституту державної допомоги у виробництві та поширенні кінофільмів».

Ми, члени Державного агентства України з питань кіно, бачимо повністю позитивні наслідки того, що більше грошей стало виділятися державою на кіновиробництво. Власне, ви також можете побачити чимало українських прем’єр, лише цієї осені ми налічуємо 18. Кожного тижня виходить одна українська стрічка. Це згідно зі статистичними даними, – зазначив Неретін.

Сергій Неретін
Сергій Неретін

Він зауважив, що за всі роки незалежності не було такого вибуху українських фільмів, як за останні півтора року.

Неретін також зазначив, що гонорари причетних до створення фільмів також «стрімко зростають».

Перемогою назвав бум в українському кіно режисер і продюсер Володимир Тихий.

Звичайно, те, що зараз відбувається з нашим кіно, і те, що ми бачимо в наших кінотеатрах – це перемога, –  зазначив Тихий.

Володимир Тихий
Володимир Тихий

За його словами, це дуже важливий аргумент у полеміці, котра точилася з набуття Україною Незалежності, – що в Україні не знімають кіно тому, що в нас «немає індустрії, немає творців, немає акторів – всього немає, тому ми не робимо кіно, але ми робимо проекти, продукцію спільно з Росією».

Тихий додав, що були інші проекти, але 99% із них мали російський вплив, «який виходив з того, що Росія формувала нашу індустрію».

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають