9.5 C
Alba Iulia
Четвер, 26 Травня, 2022

Ще сто кілометрів паркану збудували на кордоні з Росією

Україна продовжує облаштовувати кордон з Росією. Цього року на Луганщині звели 100 км двометрового паркану обтягнутого колючим дротом.

Крім того, на кордоні встановили 15 камер відеоспостереження та чотири оперативні центри, передає Національний Промисловий Портал з посиланням на UMP.

«Укріпили, бачите й камери стоять, й рів, дріт. Раніше ходили до родичів, у мене сестра за 7 кілометрів живе. Тепер треба їхати за 500 кілометрів до Харкова», – розказує Любов Дмитрієва, жителька прикордонного з Росією села Розсипне.

Протитранспортний рів та контрольно-слідова смуга, які облаштовані на кордоні, допомагають відслідкувати та затримати порушників кордону. Втримати наступ вони не зможуть.

«Даний комплекс нам не допоможе втримати важку техніку у разі її наближення до державного кордону, але допоможе виграти час. Оператор комплексу буде бачити наближення техніки та сповістить чергові сили та резерв прикордонного підрозділу, проінформує підрозділи Збройних Сил України», – розповіла речниця Луганського прикордонного загону Тетяна Летошко.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають