9.5 C
Alba Iulia
Вівторок, 3 Жовтня, 2023

Росія анонсувала запуск авіасполучення між окупованим Кримом і Єреваном

Росавіація погодила запуск авіасполучення між аеропортами Сімферополя (тимчасово окупована АРК) і Єревана (Вірменія) у 2020 році.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Крила.

Про це в інтерв’ю російським ЗМІ розповів “голова комітету з туризму, курортів і спорту Державної ради” окупаційної адміністрації Криму Олексій Черняк.

“Компанія “Ікар”, яка входить до групи компаній Pegas Fly, отримала погодження Росавіації на сім вильотів на тиждень Єреван — Сімферополь. Зараз вони планують почати з двох вильотів з весни цього року, ближче до літа. Зараз йдуть робочі процеси авіакомпанії з укладання договорів з аеропортами, отримання лотів”, – сказав Черняк.

Чиновник уточнив, що також опрацьовується запуск авіасполучення між Сімферополем і Стамбулом.

“Спершу вони запустять на Єреван, а наступним етапом стане запуск Сімферополь — Стамбул. Сподіваємося, що після спільного запуску “Турецького потоку” нам це вдасться спільними силами реалізувати”, – додав він.

Авіакомпанія Pegas Fly має юридичну назву ТОВ «Авіакомпанія «Ікар». Це російська авіакомпанія, що базується в аеропорту Ємельянова (Красноярськ). Здійснює регулярні та чартерні магістральні пасажирські перевезення з міст Росії в курортні міста. Частина рейсів виконується в інтересах туроператора «Пегас Туристік».

Авіакомпанія була заснована в 1997 в Магадані, у 2013 році авіакомпанія була викуплена у попередніх власників і переведена в Красноярськ. 16 квітня 2013 року було отримано сертифікат і авіакомпанія приступила до виконання чартерних пасажирських рейсів в інтересах туроператора «Пегас Туристік».

Є однією з компаній, що виконують незаконні польоти в окупований Крим.

Останні новини:

Зараз читають