9.5 C
Alba Iulia
Середа, 8 Грудня, 2021

Радіаційний контроль над Чорнобильською АЕС здійснюють за допомогою дрона

У 2017 році, після встановлення арки у проектне положення, персоналом цеху радіаційної безпеки (далі: ЦРБ) було виконано роботи з вимірювання потужності дози у ближній зоні нового безпечного конфайнменту (далі: НБК).

Повідомляє Національний промисловий портал, з посиланням на прес-службу ДСП “Чорноильська АЕС”.

У 2018 році персонал ЦРБ продовжує виконувати подібні роботи, щоб визначити потужність дози навколо НБК. Зараз вимірювання проводяться біля північної та південної сторін арки.

Як повідомив заступник начальника ЦРБ Леонід Яковенко, спосіб виконання вимірювань лишився таким самим, як і у вересні 2017-го — з використанням безпілотного літального апарату.

Головна ціль вимірювань — визначення потужності дози на висотах. У майбутньому це дасть можливість порівняти результати, отримані зараз, із результатами, що будуть отримані після виконання робіт з демонтажу нестабільних конструкцій об’єкта «Укриття». Початок демонтажу заплановано на 2019 рік.

Результати вимірювань будуть представлені у вигляді кінцевого звіту після демонтажу нестабільних конструкцій. Цього року буде опубліковано проміжний звіт.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають