9.5 C
Alba Iulia
Неділя, 5 Лютого, 2023

П’ятий екіпаж катера Island готовий до відправки на навчання у США

П’ятий екіпаж патрульного катеру Island готовий до виряджання у США на навчання.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на УМП.

На базі Військово-морського ліцею імені віцеадмірала Володимира Безкоровайного в Одесі завершився останній етап підготовки.

blank
Катери «Старобільськ» (Р191) та Слов’янськ (P190) типу Island. Фото: Думская

Це курс із посиленої мовної підготовки для військових моряків, який тривав чотири місяці за участі викладачів ліцею і представників Британської Ради.

Під час занять слухачі опановували як розмовну англійську, так і військово-морську термінологію.

Наприкінці кожного тижня моряки проходили тестування, аби дізнатися як кожен засвоїв матеріал і кому, за необхідності, потрібно додатково попрацювати. На додаток, була налагоджена співпраця з викладачами одного з коледжів у Балтиморі.

blank
Патрульний катер ВМСУ типу Island Р190 “Слов’янськ”

Посиленому курсу з вивчення англійської передувала фахова підготовка, як на раніше отриманих від США одиницях, де моряки набули важливий досвід у справі керування катером, так і у Навчальному центрі ВМС, де відпрацьовували питання з веденням бойових дій та боротьби за живучість.

Військові моряки уже пройшли військово-лікарську комісію на придатність до служби на кораблях та виїзду за кордон.

“Тож зовсім скоро вони вирушають для проведення подальшого навчання до Балтимора, штат Меріленд, США”, – підсумовують у пресслужбі ВМС ЗС України.

blank
Патрульний катер типу Island Фото: Думская

26 березня, у місті Балтимор, США відбулися урочистості з приводу закінчення 10-ти тижневого курсу додаткової підготовки третього та четвертого екіпажів українських військових моряків щодо експлуатації патрульних катерів типу Island.

Додаткова підготовка екіпажів проводились саме на тих катерах типу Island, які невдовзі відправляться до України та разом з отриманими у 2019 році стануть на захист суверенітету та територіальної цілісності України з морського напрямку.

До США для проведення 10-тижневого курсу підготовки майбутні екіпажі катерів Island прибули у січні 2021 року.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають