9.5 C
Alba Iulia
П’ятниця, 24 Березня, 2023

Продовжується формування новоствореного Командування об’єднаних сил

Трансформація органів військового управління в ході реформи українського війська є одним із головних елементів змін у системі керівництва силами оборони. Практичним кроком в процесі даної реформи стало створення Командування об’єднаних сил Збройних Сил України — штатного органу військового управління стратегічного рівня, що відповідає за проведення об’єднаних операцій на території України, а також миротворчих операцій за її межами.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на пресслужбу Командування об’єднаних сил ЗС України.

Як наголосив командувач об’єднаних сил Збройних Сил України генерал-лейтенант Сергій Наєв, головне призначення новоствореної структури — здійснення управління угрупованнями військ, а також міжвідомчими підрозділами як сил оборони, так і сил безпеки, що передані йому в підпорядкування, з метою гарантованої відсічі агресії на суходолі, в повітрі та на морі.

“Дана реформа – це не формальна процедура, а корінна зміна структури управління військом, а також перехід на стандарти та структури НАТО, що відповідає чітким вимогам сучасної армії, — наголосив командувач. – Зокрема, це стосується переходу органів управління Командування на J-структури. Це дасть можливість не лише покращити систему управляння, а й чітко регламентувати хто відповідає за планування операцій, хто за підготовку сил та засобів, а хто за застосування угруповань Збройних Сил”.

Приємною новиною для новоствореного Командування стало затвердження Головнокомандувачем Збройних Сил України генерал-полковником Русланом Хомчаком відповідного нарукавного знаку.

blank
Нарукавний знак Командування об’єднаних сил

“Він має вигляд геральдичного щита, обернено вилоподібно розподіленого на зелений, сіро-блакитний та чорний кольори з золотим кантом, — повідомив генерал-лейтенант Сергій Наєв. – Центральним елементом нарукавного знаку є емблема у вигляді стилізованого золотого пірнача, накладеного на схрещені між собою золоті стилізовані шаблі”.

Як додав командувач, за геральдичними канонами пірнач є символом органу військового управління, а шабля – військової звитяги. А оскільки специфікою командування є управління всіма видами та родами військ Збройних Сил України, нарукавний знак виконаний в притаманних для них кольорах. Своєю чергою, нарукавний знак до польового однострою виконано у відтінках оливкового кольору.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають