9.5 C
Alba Iulia
Неділя, 29 Січня, 2023

ПрАТ «АвтоКрАЗ» відвідала делегація однієї з африканських компаній (фото)

ПрАТ «АвтоКрАЗ», що розташоване в Кременчуці, відвідала делегація однієї африканських компаній.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на прес-службу підприємства.

Мета візиту — ознайомлення з вантажівками важкого класу, що здатні працювати в складних умовах африканського бездоріжжя.

Гості високо оцінили різноманітність представлених моделей, а також можливість технічної уніфікації автопарку, що значно спрощує замовнику обслуговування техніки. Після ретельного огляду зразків автомобілів, вивчення можливостей тренінг-центру, під враженням демонстрації всюдихідних можливостей КрАЗів на полігоні, зарубіжні гості додали своїй зацікавленості конкретних обрисів. В першу чергу, з метою закупівлі буде розглянуто моделі техніки КрАЗ, які успішно зарекомендували себе в багатьох країнах Африки. Це — повнопривідні тривісні моделі сідельних тягачів КрАЗ-6446, КрАЗ-6443, цистерни для транспортування води та палива на базі всюдихідного шасі КрАЗ-63221, рефрижераторні фургони та самоскиди. Зусиллями технічної команди автозаводу будуть сформовані унікальні специфікації обраних моделей, що задовольняють запити саме конкретного замовника.

Можливість прямого контакту з виробником – очевидна перевага для споживачів при виборі великовантажної техніки КрАЗ для свого бізнесу.

Підбиваючи підсумки прийому делегації, можна з упевненістю заявити про закладений фундамент довгострокового співробітництва з новим міцним партнером «АвтоКрАЗу».

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають