9.5 C
Alba Iulia
Неділя, 28 Листопада, 2021

Повітряні Сили України провели масштабні льотні навчання (фото)

На початку липня в одній з льотних бригад Повітряного командування “Центр” Повітряних сил Збройних сил України провели показове льотно-тактичне навчання.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Defense Express.

Навчання проходили з 1 по 3 липня цього року. Під час масштабних тренувань було здійснено 37 літако-вильотів з військових аеродромів “Васильків”, “Миргород” та “Озерне”.

blank

Як відзначили в пресслужбі повітряного командування “Центр”, основною метою льотно-тактичних навчань було визначено підготовку авіаційної ескадрильї до виконання бойових завдань за призначенням та перевірка готовності авіаційної ескадрильї до застосування по повітряних цілях.

blank

Також був здійснений показ командирам авіаційних бригад та ескадрильї ПвК “Центр” методів роботи командира і штабу з організації, забезпечення та управління бойовими діями авіаційної ескадрильї.

blank

В ході навчання були відпрацьовані наступні питання:

  • напад ДРГ на стоянку авіаційної ескадрильї;
  • елементи охорони та оборони стоянки;
  • робота технічно-експлуатаційної частини авіаційної в умовному виході на оперативний аеродром з елементами відновлення техніки, яка зазнала ушкодження під час ведення бойових дій;
  • катапультування льотного складу з умовно збитого літака та дії пошуково-рятувальних груп щодо визволення льотчика.
blank

Наголошується, що в навчаннях було ураховано бойовий досвід здобутий на Донбасі. Окрім штатного складу ескадрильї до вправ також залучався й молодий льотний склад останніх років випуску.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають