9.5 C
Alba Iulia
Четвер, 18 Серпня, 2022

Повітряні сили покращують бойову спроможність підрозділів ППО

У повітряних командуваннях, зенітних ракетних бригадах, полках та окремих дивізіонах відбулися планові заходи бойової підготовки. До тренувань залучились представники НГУ, ДПСУ, підрозділи радіоелектронної боротьби, підрозділи ППО Сухопутних військ, підрозділи технічних засобів розвідки та Украероруху.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Defense Express.

Між підрозділами усіх структур було встановлено чітку координацію та взаємодію, а також вдосконалено систему єдиних підходів щодо розв’язання проблемних питань. Головна мета — вдосконалення навченості особового складу та покращення взаємодії підрозділів ППО під час виконання бойових завдань із прикриття військ та важливих державних об’єктів

Кожен із залучених підрозділів виконував визначену роль. Ланки літаків імітували масований напад противника з повітря, радіотехнічні війська здійснювали розвідку та розпізнавання цілей, а зенітні ракетні війська практично відпрацювали елементи організації та ведення протиповітряного бою, організацію заходів безпосереднього прикриття, наземної оборони та знищення БПЛА в умовах, максимально наближених до бойових із застосуванням противником засобів радіоелектронної боротьби.

У ході тренувань особовий склад удосконалив практичні навички під час організації та здійснення маневру підрозділами на запасні позиції в межах позиційних районів військової частини. Бойові обслуги тренувалися діяти по реальній авіації в різних умовах обстановки; виконали заходи маскування стартових позицій, вводили противника в оману, обладнали інженерні захисні споруди.

Крім того, відпрацьовувались практичні питання надання медичної допомоги на полі бою та евакуація поранених.

У Командуванні Повітряних Сил ЗС України зазначають, що план бойової підготовки на поточний навчальний рік виконується у повному обсязі.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають