9.5 C
Alba Iulia
Вівторок, 24 Травня, 2022

Повертатись на Київщину небезпечно через велику кількість пасток від росіян — генерал Павлюк

За останній тиждень на території Київської області було знешкоджено 11 тисяч боєприпасів, залишених російськими агресорами.

Про це в ефірі телемарафону єдиних новин сказав голова Київської обласної військової адміністрації Олександр Павлюк, передає Національний Промисловий Портал з посиланням на АрміяInform.

«Є велика небезпека для людей. Тільки за цей тиждень знешкоджено близько 11 тисяч боєприпасів. Це і міни, які не розірвалися, і встановлені пастки, розтяжки. Дуже багато «сюрпризів» залишають нам росіяни в містах, звідки вони виходять. Це потрібно дуже ретельно перевіряти. Тільки після того ми зможемо дати людям доступ до їхніх об’єктів», – відзначив Олександр Павлюк.

Він додав, що людей, які повертатимуться до своїх помешкань, на блокпостах пропускатимуть, але влада не дає гарантію, що повернення є безпечним.

«Тому варто почекати, поки ми проведемо всі заходи. Для того, щоб зберегти майно, додатково великі сили зосереджені в цих районах. Тільки близько 600 поліцейських прибуло з інших районів, щоб цілодобово встановити контроль за збереженням майна, недопущенням мародерства», – сказав Олександр Павлюк.

Він додав, що переважно серед мародерів – місцеві мешканці, які знають хто звідки виїхав, вони намагаються заходити в чужі домівки, але поліція їх затримує.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають