9.5 C
Alba Iulia
Вівторок, 18 Січня, 2022

Полтавські рятувальники отримали пожежні машини з Шотландії

28 січня із Шотландії до полтавських рятувальників доставили 3 пожежно-рятувальних автомобілі. Ці автомобілі повністю укомплектовані пожежно-рятувальним обладнанням.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Місто-ТВ.

Передає професійний рятувальний транспорт Шотландська рятувальна організація “SERA” за сприяння Рятувальної організації Великобританії (UKRO). Остання уже втретє приїздить на Полтавщину в рамках програми міжнародного розвитку та проводить не тільки теоретичні, а і практичні заняття із рятувальниками пожежно-рятувальних підрозділів Полтавського гарнізону ДСНС України.

Гарі Бенет, який очолює шотландську делегацію зазначив, що автомобілі їхали фактично без зупинок, постійно змінюючи водіїв, аби якнайшвидше потрапити до місця призначення. Вже з перших хвилин прибуття іноземні колеги оглянули наявне рятувальне спорядження українських рятувальників та зазначили, що воно професійне та відповідає усім вимогам сьогодення.

Ці заходи  відбуваються завдяки взаємодії між Головним управлінням ДСНС України у Полтавській області та Рятувальною організацією Великобританії UKRO.

Тож, найближчими днями вогнеборці із Великобританії та Шотландії візьмуть участь у проведенні теоретичних та практичних відпрацювань у Полтаві, Лубнах та Кременчуці. А вже у п’ятницю – 1 лютого оцінюватимуть змагання підрозділів Полтавського гарнізону ДСНС України із ліквідації дорожньо-транспортних пригод. 

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають