9.5 C
Alba Iulia
Середа, 19 Січня, 2022

Одна з найбільших в Китаї компаній створить роздрібну мережу продажу лляного текстилю в Україні

YUYUE Home Textile, одна з найбільших в Китаї текстильних компаній по виробництву і перероблюванню льону, а також виробництва та продажу текстильної продукції, планує запуск роздрібної мережі в Україні на 2018-2020 роки та розглядає Україну як зручного майданчика для розвитку бізнесу в європейському регіоні.

Згідно з повідомленням на сайті компанії Spenser & Kauffmann, вона виступила юридичним консультантом YUYUE Home Textile з питань корпоративного структурування бізнесу в зв’язку з інвестиційним проектом в Україні. Повідомляє Національний промисловий портал, з посиланням на Інтерфакс-Україна.

Spenser & Kauffmann консультувала YUYUE в зв’язку зі створенням оптимальної структури виходу на український ринок, корпоративним структуруванням бізнесу, фінансуванням проекту, а також юридичним аудитом ряду об’єктів нерухомості в центрі Києва для організації роздрібної мережі.

YUYUE Home Textile – сучасне текстильне підприємство, що об’єднує дослідження, розробки, виробництво волокна, текстилю, поліграфію і фарбування, шиття і продаж текстильних виробів. Продукція експортується в 59 країн і регіонів, в тому числі країни Африки, Францію, Швецію.

Співпрацює більш ніж з 20 транснаціональними компаніями, зокрема, IKEA, Decathlon, Wal-Mart і Macy’s.

Плани компанії в Україні включають, зокрема, створення технологічної бази для виробництва льняного волокна, що включає вирощування, посадку і перероблювання льону.

В Україні в жовтні 2016 року зареєстроване ТОВ “Юй’Юе” (YUYUE, Київ), зі статутним капіталом 289,5 тис. Грн, в якій компанія YUYUE Home Textile володіє 74%, ще 26% належить керівнику компанії громадянин Франції Лі Жан- Іву.

Основним видом діяльності компанії зазначено вирощування прядильних культур. Крім того, серед видів діяльності – підготовка та прядіння текстильних волокон, ткацьке виробництво, оптова торгівля текстилем.

Також в Києві в жовтні 2017 року зареєстроване ТОВ “Йотекс” зі статутним капіталом 313 тис. Грн з аналогічним розподілом часток тих же співвласників.

Основний вид діяльності компанії – оптова торгівля текстильними товарами, а також роздрібна торгівля текстилем, одягом і взуттям, посередницькі послуги в торгівлі.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають