9.5 C
Alba Iulia
Четвер, 8 Грудня, 2022

Одесити зібрали необхідну суму на збереження пам’ятки архітектури — вагоноремонтних майстерень

Містяни Одеси зібрали гроші на порятунок пам’ятки архітектури – напівзруйнованих майстерень Унгерна-Штернберга. Унікальні споруди продавалися за 195 тисяч доларів, тож відомий одеський ресторатор Алекс Купер запропонував громаді зібрати необхідні кошти на порятунок пам’ятки архітектури.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на “Думская”.

Через три години, після заклику зібрати кошти, за словами ресторатора, необхідна сума була зібрана, а власник дав згоду на продаж. На сайті агентства нерухомості, яка виставила будівлю на продаж, значиться, що вже розроблена передпроектна документація на реконструкцію цехів в адміністративну чотириповерхову будівлю загальною площею 17 350 кв.м.

Головні залізничні майстерні були побудовані відомим одеським архітектором Аркадієм Тодоровим у 1883-му році на замовлення першобудівника Одеської залізниці Карла Карловича Унгерн-Штернберга. У 1930-му році майстерні були реорганізовані в кранобудівний завод ім. Січневого повстання. У 2011-му році у найстаріших цехах заводу спалахнула пожежа. Знайдений у 2016-му році інвестор, який збирався відновити майстерні, відмовився від планів через високу вартість робіт.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають