9.5 C
Alba Iulia
П’ятниця, 28 Січня, 2022

Нова Армія: Верховна Рада ухвалила нове військове вітання у Збройних силах України – “Слава Україні!”

Верховна Рада ухвалила за основу законопроект, який передбачає заміну військового вітання в Збройних силах України зразка “Здрастуйте, товариші!” та “Бажаємо здоров’я!” на “Слава Україні!” та “Героям слава!”.

Передає Національний Промисловий Портал, з посиланням на ТСН.

“За” законопроект №9036 проголосували 283 нардепи. Наступним голосуванням 263 депутати висловилися за скорочену процедуру підготовки його до другого читання.

Перед голосуванням у сесійній залі лунали думки про те, що законопроект ще зарано ухвалювати в цілому, натомість документ потрібно відправити на допрацювання у комітеті, щоб це вітання запровадили у всіх силових структурах, зокрема і у Нацполіції. За цю пропозицію також висловився голова ВРУ Андрій Парубій.

Багато депутатів висловлювалися за ухвалення законопроекту одразу і в цілому. Більшість з тих, хто виступав, висловлювали думки, що це рішення потрібно було ухвалити ще 2014 року.

Нагадаємо, що відповідний законопроект 7 серпня доручив розробити президент Петро Порошенко. Документ було подано до Верховної Ради на початку вересня.

Зазначимо, що змінами пропонується також дозволити звернення “пане” відносно офіцерів поряд із чинним словом “товаришу”. Натомість депутати під час обговорення пропонували вживати слово “друже” замість “пане”.

АвторТСН

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають