9.5 C
Alba Iulia
П’ятниця, 21 Січня, 2022

Німецький хімічний концерн інвестує 2 млн євро у відкриття заводу з виробництва добавок у бетон на Київщині

Концерн з виробництва хімічних засобів BASF інвестує EUR2 млн у відкриття заводу з виробництва добавок у бетон в м.Обухів Київської області навесні 2019 року.

Про це повідомив гендиректор BASF в Україні Андреас Лір, передає Інтерфакс-Україна.

Інвестиції складуть приблизно EUR2 млн. Це наша перша інвестиція в Україні, якщо вона буде успішною, ми і далі будемо інвестувати в це виробництво. Ми вже присутні на українському ринку з цими товарами кілька років. Тривалий час ми імпортували цей продукт, але тепер ми вирішили, що хочемо його виробляти тут, – пояснив А.Лір.

За словами представника департаменту будівельної хімії BASF Олександра Рубана, виробнича потужність заводу складе 10 тис. Тонн продукції на рік з можливістю наростити потужності в майбутньому. Завод планується запустити в березні-квітні 2019 року.

А.Рубан зазначив, що виробництво в Україні знизить вартість добавок в бетон приблизно вдвічі, а також дозволить компанії істотно наростити частку на ринку.

Зараз все добавки ми веземо з-за кордону, і наша частка на ринку дуже маленька – менше 1%. За перший рік ми плануємо зрости до 10% ринку, – сказав А.Рубан.

На думку голови Київської ОДА Олександра Горгана, виробництво даних добавок на заводі в Обухові дозволить прискорити темпи будівництва в Київській області.

Київський регіон – лідер по будівництву. Ці добавки дадуть можливість здійснювати каркасно-монолітне будівництво при мінусових температурах і, таким чином, продовжать будівельний рік. Зараз такі добавки на ринку є, але вони імпортні і дорогі, – зазначив А.Горган.

Концерн BASF – найбільший виробник хімічних засобів. Продуктовий портфель складається з п’яти сегментів: хімікати, спеціальні продукти, функціональні матеріали і рішення, рішення для сільського господарства, а також нафту і газ. У 2017 році обсяг продажів концерну склав EUR64,5 млрд. Акції BASF торгуються на фондових біржах Франкфурта (BAS), Лондона (BFA) і Цюріха (BAS). BASF працює в Україні з 1992 року. Контролює чотири Агроцентру, має один склад.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають