9.5 C
Alba Iulia
Понеділок, 2 Жовтня, 2023

Німеччина передасть ЗСУ мобільний польовий госпіталь

Німеччина передасть Збройним силам України (ЗСУ) мобільний польовий госпіталь Role-2.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Мілітарний.

Міністр оборони України Олексій Резніков повідомив, що Німеччина передасть ЗСУ мобільний польовий госпіталь Role-2.

«Завдяки нашим партнерам у січні 2022 року українські Збройні сили отримають мобільний польовий шпиталь Role-2! Ми цінуємо це», — зазначив Резніков.

Глава Міноборони зазначив, що з 2014 року Німеччина надала Україні понад 13 млн євро на медичні товари та обладнання. Також у цій країні понад 160 військових Збройних сил пройшли лікування.

Мобільний польовий госпіталь Role-2 можна розгорнути біля зони бойових дій. Його завдання полягають у стабілізації та, при необхідності, оперуванні постраждалих перед їх доставкою до лікарні.

До складу шпиталю входять намети та контейнери, амбулаторне відділення; декілька палат, включаючи ізолятори та відділення інтенсивної терапії; операційна, включаючи передопераційну та післяопераційну зону; стоматологічне відділення; лабораторні та радіологічні відділення; підтримка та адміністрування шпиталю.

Нагадаємо, раніше ми повідомляли, що уряд Естонії передасть для потреб Збройних сил України сучасний польовий шпиталь аналогічного типу. Також обговорюється питання фахової підготовки медперсоналу ЗС України за кордоном для їх подальшої роботи саме у таких мобільних шпиталях.

Крім того, нещодавно стало відомо, що Естонія має намір передати Україні протитанкові ракети Javelin та 122-міліметрові гаубиці Д-30.

Останні новини:

Зараз читають