9.5 C
Alba Iulia
Четвер, 23 Березня, 2023

«Нібулон» готовий надати власні лабораторні прилади для виявлення наявності коронавірусу

Спеціалісти компанії «Нібулон» пропонують за допомогою одного зі своїх апаратів лабораторії — ампліфікатора CFX96 TouchReal-Time PCR DetectionSystem, виявляти наявність коронавірусу.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на сторінку генерального директора та власника компанії Олексій Вадатурського у Facebook.

Прилад аналізує саме специфічний геном SARS-CoV-2, з великою точністю виявлення від 5 цільових послідовностей. Для цього нам потрібно закупити всього лише реагенти для екстракції RNA/DNAVirus і набори для прямого якісного виявлення нової РНК коронавірусу. Що ми негайно і зробили, замовивши їх у кількості 200 проб у Німеччині. Замовив таку кількість, бо не знаю реальну потребу, а фахівці не проявили ентузіазму. Ми готові купити і більше реагентів, якщо нашу ініціативу сприймуть і підтримають. І ми покажемо іншим областям приклад, як потрібно діяти, — зазначив Вадатурський.

За словами власника такого обладнання немає ні в міських, ні в обласних медичних закладах. За допомогою цього приладу можна аналізувати одночасно 40−48 проб біоматеріалів на наявність вірусу SARS-CoV-2. Таким чином за добу можна робити до 400 зразків. Ціна одного такого дослідження становить €25.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають