9.5 C
Alba Iulia
Четвер, 24 Червня, 2021

КБ “Південне” разом з Харківським аерокосмічним університетом розвиває дуальну освіту

 • Конструкторське бюро «Південне» та Національний аерокосмічний університет імені М.Є. Жуковського «ХАІ» продовжують розвивати дуальну форму підготовки кваліфікованих кадрів для аерокосмічної галузі України. Так, 22 травня у режимі онлайн відбувся перший захист диплому студента 6-го курсу. Дуальною формою було передбачено навчання на Кафедрі конструкцій і проєктування ракетної техніки з навчанням на робочому місці у КБ «Південне».

  Про це повідомляється на сторінці КБ «Південне» у Facebook.

  Захист магістерської роботи проходив публічно у формі відеоконференції. На відеоконференції був присутній голова Державної екзаменаційної комісії, а також чотири її члени – по два від університету та КБ «Південне».

  Угоду про науково-технічне та науково-освітнє співробітництво було підписано 10 липня 2018 року Генеральним директором ДП «КБ «Південне», академіком НАН України Олександром Дегтяревим та ректором ХАІ Миколою Нечипоруком. Угодою, зокрема, передбачається: розширення сфери навчання студентів в цілому і за дуальною формою освіти; організація реклами та спільної роботи з набору студентів на перший курс та за скороченим терміном навчання; організація навчального процесу відповідно до вимог ДП КБ «Південне».

  Крім того згідно з угодою передбачено розширення матеріально-технічної навчальної бази у Харківскому аерокосмічному університеті, створити на факультеті ракетно-космічної техніки профільну навчальну лабораторію ДП КБ «Південне», організувати лекції передових наукових працівників ДП КБ «Південне» в ХАІ для студентів і викладачів, налагодження постійного обміну інноваційними досягненнями в галузі науки і навчанні працівниками ДП КБ «Південне» та професорами і докторами наук ХАІ, а також розширення діяльності зі збільшення господарсько-договірної діяльності.

  До інших важливих аспектів дуального навчання можна віднести проведення спільних учбово-технічних заходів ДП КБ «Південне» та ХАІ, використання наукових розробок та досягнення інноваційної діяльності ДП КБ «Південне» вченими ХАІ для практичного застосування, проведення спільної діяльності з організації ремонту, обслуговування та експлуатації дозвукової труби Т6, тощо.


  Про допомогу проекту

  Також на цю тему

  Останні новини

  На виставці «Зброя та безпека» представили український ударний БПЛА UJ-22 Airborne (фото)

  Компанія «УКРДЖЕТ» показала на міжнародній виставці озброєнь «Зброя та безпека – 2021» свій ударний БПЛА UJ-22 Airborne.

  На корабельні “Нібулон” будують третє несамохідне 100-метрове судно (фото)

  На корабельні "Нібулон" в Миколаєві суднобудівники завершують формувати міцний корпус 100-метрової баржі проєкту В5000М. На даний момент на стапельному майданчику зібрано 85%...

  ДТЕК вперше в Україні почала використовувати дрон для обстеження підводних об’єктів та тунелів

  "ДТЕК Енерго" і команда "Innovation DTEK" запустили пілотний проєкт з використання підводного дрона. Таку технологію вперше в історії української енергетики застосовують на...

  Крюківський вагонобудівний завод завершив ремонт міжрегіонального потяга локомотивної тяги для “Укрзалізниці” (фото)

  Крюківський вагонобудівний завод завершив плановий ремонт вагонів міжрегіонального поїзда локомотивної тяги - МПЛТ. Чотири вагони пройшли деповський ремонт, ще один - капітальний.

  Вантажоперевезення Дніпром збільшились на 60% з початку року

  По річці Дніпро за п'ять місяців 2021 року було перевезено 4,49 мільйона тонн вантажів, що на 60,8% або на 2,2 мільйона тонн...

  Україна відзвітувала ООН про експорт озброєнь у 2020 році (список)

  На сайті Реєстру звичайних озброєнь ООН оприлюднено дані про експорт та імпорт озброєнь і військової техніки, який Україна здійснила у 2020 році.

  Найбільша равликова ферма в Україні скоротить виробництво втричі

  Через пандемію найбільша равликова ферма в України, що на Харківщині, скоротила обсяги продажів у десятки разів. Також значно впала ціни делікатесу.

  Турецький лоукостер Pegasus Airlines розпочав виконувати рейси до Херсона

  Авіакомпанія Pegasus Airlines виконала перший у своїй історії рейс в аеропорт Херсон. Авіаперевізник буде літати сюди зі стамбульського аеропорту Сабіха Гекчен.

  Зараз читають

  “Нова Пошта” відкрила автоматизовані термінали у трьох містах України (фото)

  Щоб зберігати швидкість доставлення при зростанні обсягів відправлень, компанія "Нова Пошта" продовжує відкривати автоматизовані термінали. У травні...

  В Україні розробляють термобаричні снаряди для систем залпового вогню

  В Україні працюють над створенням 122-мм термобаричними снарядами до реактивної системи залпового вогню (РСЗВ).

  КВБЗ готовий створити нові моделі електропотягів для регіональної пасажирської компанії

  Крюківський вагонобудівний завод за три роки готовий створити новий модельний ряд електропоїздів для приміської пасажирської залізничної компанії,...

  Національний університет оборони України представив свої досягнення на виставці «Зброя та безпека»

  На міжнародній зброярській виставці «Зброя та безпека – 2021» Національний університет оборони України імені Івана Черняховського уже...