9.5 C
Alba Iulia
Четвер, 1 Грудня, 2022

Wizz Air оголошує про співпрацю з НАУ

Wizz Air оголошує про співпрацю з Національним авіаційним університетом для підтримки професійної кар’єри студентів

Про це передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Крылья.

Wizz Air, авіакомпанія із найшвидшим зростанням у Європі, сьогодні підписала Договір про наміри щодо співпраці з Національним авіаційним університетом в Україні з метою надати студентам можливість розпочати свою професійну кар’єру після закінчення навчання.

Завдяки цій співпраці випускники, які закінчили навчання та пройшли необхідну льотну підготовку, зможуть подати заявки безпосередньо на посаду пілотів Wizz Air. Після успішного зарахування зацікавлені кандидати можуть приєднатися до команди пілотів на українських базах у Києві чи Львові. Окрім прямого доступу до набору, студенти отримають доступ до чотирьох днів інформаційних лекцій від команди Wizz Air на останньому році навчання, щоб краще ознайомитися з компанією, повсякденністю пілотів, процесом відбору на посаді та підготовкою авіакомпанії.

Пілоти, які приєднаються до команди Wizz Air, матимуть можливість виконувати рейси на сучасних та екологічних літаках Airbus A320 та A321, кількість яких постійно зростає. Wizz Air прагне втричі збільшити свій авіапарк, і очікується, що до 2030 року кількість літаків Airbus досягне 500.

“З великою радістю ми оголошуємо про співпрацю з Національним авіаційним університетом. Віримо, що вона сприятиме успішному початку кар’єри студентів в авіаційній галузі з ексклюзивними можливостями для них при відборі. Wizz Air пропонує талановитій молоді чудові пропозиції для розвитку, а також конкурентну заробітну плату та соціальний пакет. Наша мета – пропонувати своїй команді можливості для стрімкого зростання. Оскільки ми відновили свої потужності до коронавірусного рівня, зосереджуємось зараз на зростанні компанії та з нетерпінням чекаємо у своїй команді талановитих людей”. – зазначив Роберт Кері, президент Wizz Air Group.

“Така співпраця — це значний крок для Національного авіаційного університету. Я вдячний Вам за можливості, які відкриваються студентам університету завдяки нашій співпраці. Сподіваюся, що подальша спільна робота приноситиме користь як НАУ, так і Wizz Air в частині кваліфікованих та сертифікованих фахівців”. – зазначив ректор НАУ Максим Луцький.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають