9.5 C
Alba Iulia
Четвер, 9 Грудня, 2021

Відео: На Тернопільщині відкрився сучасний навчально-практичний центр

В закладі на сучасному обладнанні навчатимуть електромонтажників та електромонтерів

Новий навчально-практичний центр діятиме на базі Бучацького професійно-технічного училища, де студент здобуватимуть фах «Електромонтажник з освітлення та освітлювальних мереж», «Електромонтажник силових мереж та електроустаткування», «Електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування».

Передає Національний Промисловий Портал, з посиланням на прес-службу Тернопільської ОДА.

Відтепер навчання відбуватиметься у нових та сучасних класах з професійним обладнанням, в комфортних умовах. Основна мета таких центрів – готувати конкурентоздатних випускників професійно-технічних училищ.

Наше завдання – вчити дітей працювати із сучасним обладнанням вже на етапі навчального процесу. Бо ми потрапляємо у певний дисонанс, коли, наприклад, трактористів навчають на техніці 60-70-их років, а після закінчення їм доводилося пересідати в сучасні John Deere. Саме тому сьогодні ми змушені рухатися в ногу з часом, – наголосив голова ОДА Степан Барна

Це вже 4-ий подібний навчально-практичний центр в закладах профтехосвіти області, на відкриття яких спрямували майже 20 млн грн. Раніше вже було відкрито центри для підготовки швей та кравців (м. Кременець), сантехніків (смт Заводське Чортківського р-ну), мулярів, штукатурів, малярів (м. Тернопіль), електриків та електромонтажників (м. Бучач).

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають