9.5 C
Alba Iulia
Субота, 4 Грудня, 2021

В Україні створили Київський інститут Національної Гвардії

В Україні створено новий навчальний заклад – Київський інститут Національної Гвардії.

Передає Національний Промисловий Портал, з посиланням на Мілітарний.

Відповідне рішення 19 травня прийняли на засіданні уряду.

Новий ВНЗ з’явився шляхом відділення Київського факультету зі складу Національної академії Національної гвардії України та розгортання його до інституту.

В навчальному закладі готуватимуть кадри для комплектування посад офіцерського складу Нацгвардії.

Утворення Інституту здійснюють за рахунок бюджету, передбаченого для Міністерства внутрішніх справ на 2021 рік.

Київський факультет утворено в складі Національної академії Національної гвардії України наказом МВС України № 1291 від 02 грудня 2016 року.

Його розгорнули на базі факультету № 2 – підготовки фахівців для Національної гвардії України Навчально-наукового інституту № 3 Національної академії внутрішніх справ.

До цього з 1992 року він мав назву військово-юридичний факультет Української академії внутрішніх справ та весь цей час здійснював підготовку військових фахівців у галузях військового права, психології та практичного забезпечення національної безпеки.

Для реалізації практичної складової навчальних дисциплін спрямованих на формування у здобувачів вищої освіти індивідуально-психологічних, загальновійськових, тактичних та тактико-спеціальних компетентностей на території Київського факультету утворено тактичне містечко та спеціальна смуга перешкод.

При проведенні практичних занять з навчальних дисциплін військового спрямування використовується навчально-матеріальна база Міжнародного міжвідомчого багатопрофільного центру підготовки підрозділів Національної гвардії України (військова частина 3070) та інших військових частин Київського гарнізону.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають