9.5 C
Alba Iulia
Четвер, 30 Листопада, 2023

В наступному році в Україні з’явиться освітня Національна електронна платформа

У Держбюджет 2018 року закладено 50 млн грн на розробку Національної електронної платформи, де розміщуватимуть сучасні інтерактивні матеріали для навчання.

Про це повідомляє Національний промисловий портал, з посиланням на прес-службу Міністерства освіти України.

Міністерство освіти і науки створює та підтримує електронну платформу, яка допомагає вчителям конструювати навчальні програми предметів або курсів. Електронна платформа містить в собі методичні рекомендації з конструювання навчальних програм предметів та курсів, навчальні ресурси згідно з конкретними очікуваними результатами за освітніми галузями та засоби оцінювання.

Електронна платформа потрібна нам для повноцінного супроводу реформи освіти. Для нас дуже важливо підтримати вчителів та надати їм інтерактивні онлайн-матеріали, які допоможуть якісно використовувати компетентнісні методики навчання. Також ця платформа має відігравати важливу роль у підвищенні доступу дітей з сільських територій до якісної освіти, – сказала Лілія Гриневич.

Зараз в інтернеті існує багато цікавих ресурсів, де вчителі можуть знайти допомогу для ведення уроків, чим зробити навчальний процес цікавішим для своїх учнів.

Ресурс WOMO пропонує матеріал TED Education: 17 лекцій з органічної та неорганічної хімії, звідки вчителі можуть взяти додатковий матеріал для уроків.

Також на YouTube є канал “Цікава наука” який популяризує науку українською мовою.

Останні новини:

Зараз читають