9.5 C
Alba Iulia
П’ятниця, 29 Вересня, 2023

В Києві відбувається ІІ Міжнародний Форум «Innovation Market»

В Києві відбувається II Міжнародний форум «INNOVATION MARKET», де українські та іноземні виші, підприємства та організації демонструють розроблені інновації.

Передає Національний Промисловий Портал, з посиланням на Міністерство освіти і науки України

На понад 2тис мпредставлена експозиція китайських науковців – там можна побачити останні досягнення у сфері інформаційних технологій, енергетики, транспорту, нових матеріалів. У виставці беруть участь близько 60 компаній та наукових установ Китаю.

Робототехніка, ІТ, нанотехнології, аерокосмічні технології – ці та інші напрями є пріоритетними для науково-технічного співробітництва України та Китаю.

“Китайська Народна Республіка є для нас одним із стратегічних партнерів у сфері наукової та інноваційної співпраці. Торік у Києві пройшло вже друге засідання Підкомісії з питань науково-технічного співробітництва між Урядами України та КНР, де було відібрано 10 проектів для спільного фінансування.” – розповів заступник Міністра освіти і науки України Максим Стріха

Заступник Міністра науки і технології КНР Лі Мен також підкреслив, що важливо поглиблювати співпрацю на рівні країн. Зокрема, йшлося про спільні лабораторії, обмін науковцями, технопарки високотехнологічного виробництва, вивчення досвіду інновацій на підприємствах тощо.

Окремо було відзначено, що саме форум «Innovation Market», в якому беруть участь науковці з України та КНР, є чудовим шансом для кваліфікованих розробників обмінятися ідеями та започаткувати спільні проекти.

Останні новини:

Зараз читають