9.5 C
Alba Iulia
Вівторок, 4 Жовтня, 2022

В Антарктиду відправили контейнери з інгредієнтами бетону для української полярної станції

У п’ятницю, 6 листопада, з Одеського порту на борту судна були відправлені два контейнери з матеріалами для будівельних робіт на українській антарктичній станції “Академік Вернадський”.

Про це повідомляє ЦТС з посиланням на інформацію промислово-будівельної групи “Ковальська”, яка відправила в Антарктиду контейнери з 40 тоннами інгредієнтів бетонної суміші (піску, щебеню, цементу, спеціальних хімічних добавок). Передає Національний Промисловий Портал.

З бетонної суміші на українській полярній станції створять надстійкий фундамент, який повинен буде витримувати антарктичні кліматичні умови.

Уточнюється, що контейнери повинні бути доставлені в порт Пунта-Аренас (Чилі) на початку 2021 року, а після цього будуть відправлені на станцію “Академік Вернадський”.

blank
Шлях доставлення будівельного вантажу на антарктичну станцію “Академік Вернадський”

Нагадаємо, станція знаходиться на острові Галіндез біля Антарктичного півострова.

У листопаді минулого року повідомлялося про виділення Кабміном 252 млн грн на придбання наукового океанського судна льодового класу для ведення антарктичних досліджень.

Пізніше, у зв’язку з проблемами виконанням держбюджету, Бюджетний комітет не схвалив придбання криголаму для української антарктичної станції, купівля якого була передбачена на 2020-й рік.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають