9.5 C
Alba Iulia
Вівторок, 3 Жовтня, 2023

Укроборонпром та КПІ відкрили магістреську програму

ДК “Укроборонпром” та “Київський політехнічний інститут ім. Ігоря Сікорського”, сьогодні 22 грудня, відкрили нову магістерську програму “Управління у сфері оборонно-промислового комплексу”

Передає Національний Промисловий Портал, з посиланням на прес-центр компанії 

Україна зараз формує професійну армію та для її підтримки необхідна підготовка професійних кадрів у оборонній сфері на системному рівні. І ми запрошуємо приєднатися до неї волонтерів та ветеранів АТО, які зможуть поєднати свій досвід зі знаннями, які вони отримають під час 1,5 річного  інтенсивного навчання, – заявив Генеральний директор ДК “Укроборонпром” Роман Романов.

Також підписана угода передбачає розширення загальної програми співробітництва у сфері підготовки фахівців. На наступному етапі розпочнеться створення програми підготовки спеціалістів, яка охоплює всі три рівня вищої освіти: бакалавр-магістр-PhD. А в подальшому – створення спільного Центру для розробки та впровадження у виробництво інноваційних проектів у сфері високих технологій.

Наша співпраця розпочалась ще у 2014 році, завдяки чому “Укроборонпром” та КПІ розробили цілу серію зразків озброєння та військової техніки. Наприклад, безпілотник Spectator, який був створений у рамках такої спільної роботи, вже використовується українськими військами. Фактично ми створили замкнутий цикл – від ідеї до виробництва та прийняття на озброєння, – заявив ректор Національного технічного університету України “Київський політехнічний інститут ім. Ігоря Сікорського” Михайло Згуровський.

Загалом за три роки фахівці підприємств “Укроборонпрому” та КПІ розробили біля 40 зразків обладнання, оснащення та техніки у всіх сферах оборонної промисловості. І вже шість з них знаходяться на озброєнні української армії.

Підписана угода також передбачає організацію для студентів практики на підприємства “Укроборонпрому” і створення на виробничій базі умов для виконання студентами курсових і дипломних проектів. У свою чергу, фахівці КПІ забезпечуватимуть науково-технічну підтримку проектам, які реалізуються на базі підприємств Концерну, а також зроблять свій вклад у вирішення наукових проблем.

Останні новини:

Зараз читають