9.5 C
Alba Iulia
Вівторок, 28 Червня, 2022

Український інститут отримав замовлення на проєктування коксових батарей у Німеччині

Міністерство економіки надало «Державному інституту з проєктування підприємств коксохімічної промисловості» («Гіпрококс») згоду на виконання значного господарського зобов’язання – укладання контракту на розробку проєктної документації за €2 мільйони у рамках будівництва двох коксових батарей у Німеччині.

Про це йдеться у наказі №1165-21, розміщеному у системі обліку публічної інформації на сайті Мінекономіки, передає Національний Промисловий Портал з посиланням на GMK center.

Замовлення на виконання робіт за проєктом «Будівництво двох коксових батарей з коксуванням трамбованої вугільної шихти заввишки 7,25 м та потужністю 1,6 MTPA» надійшло від компанії HuDe GmbH.

Довідка

HuDe GmbH – німецький виробник обладнання для коксових печей, а також кранів, спеціальних залізничних вагонів та технологічних систем.

ДП «Гіпрококс» засноване у 1929 році та спеціалізується на проєктуванні, реконструкції та будівництві коксохімічних підприємств.

За останні 15 років державний інститут, крім виконання проєктів для підприємств в Україні та Росії, отримував замовлення з будівництва та реконструкції коксових батарей в Індії (від Rourkela Steel Plant, NMDC Ltd, Bhilai Steel Plant, IISCO Steel Plant та Visakhapatnam Steel Plant), Італії (Paul Wurth Italia SpA, Taranto Works (ArcelorMittal Group)), Польщі (KK Zabrze. Koksownia «Radlin» та Koksowni Częstochowa Nowa Spółka), Угорщині (ISD Dunaferr Zrt), Бразилії (Intendente Câmara Plant (USIMINA) “ArcelorMittal Temirtau”), Пакистані (Pakistan Steel Mills Corp), Німеччині (HuDe GmbH), Туреччині (Iskenderun Iron & Steel Works Co.), Ірані (Esfahan Steel Company), Єгипті (Al Nasr Company for Coke and Chemicals), Китаї (Taiyuan Iron and Steel (Group) Company).

У 2021 році державний інститут уклав 3 договори щодо проєкту реконструкції комплексу коксової батареї №2 російської компанії АТ «ЕВРАЗ ЗСМК» на загальну суму 18,1 млн грн.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають