9.5 C
Alba Iulia
Неділя, 26 Вересня, 2021

Українські ВНЗ отримають 100 млн гривень на базове фінансування науки

 • Міністерство освіти почало атестацію наукової діяльності вищих навчальних закладів. За результатами атестації, вони вперше в історії України зможуть отримати кошти на базове фінансування науки.

  Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на “Освіторія“.

  На ці потреби у 2019-му році у бюджеті України передбачено 100 млн гривень на науку в університетах. Кошти зможуть отримати ті виші, що отримали найвищу оцінку за результатами атестації. Атестацію проходитиме не навчальний заклад , а сім передбачених наукових напрямів.

  Для визначення ВНЗ, які отримають фінансування, будуть враховані показники наукової діяльності за останні 5 років. Буде оцінено новизну та практичну цінність наукових результатів, інтегрованість у світовий освітньо-науковий простір, перспективи розвитку тощо. Оцінку здійснюватимуть експерти за відповідними напрямами, а результати атестації затверджуватиме комісія.

  Кожен науковий напрям за результатами оцінки отримає категорії “А”, “Б” та “В”, або визнають таким, що не пройшов атестацію.  З 1 вересня цього року отримати кошти на базове фінансування зможуть ті заклади, наукові напрями яких оцінять на «А». Для проходження атестації заклад має подати до МОН заявку та необхідні інформаційні матеріали. Кінцевий термін подачі документів — 5 вересня 2019 року.


  Про допомогу проекту

  Також на цю тему

  Останні новини

  За рік роботи поромна переправа Орлівка-Ісакча перевезла майже 32 тисячі транспортних засобів

  За рік роботи з 10 серпня 2020 року поромна переправа через Дунай між Україною і Румунією -...

  Завод на Полтавщині розпочав будівництво нової лінії для виробництва кормових добавок

  Глобинський переробний завод розпочав будівництво нової технологічної лінії. На ній виготовлятимуть соєвий протеїновий концентрат, який використовують як кормову добавку для тварин.

  У Коломиї відроджують виробництво екскаваторів

  Коломийська міська рада планує закупити для комунальних підприємств екскаватори «Карпатець».Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на інтернет-ресурс газети "Галичина".

  «Укроборонпром» підписав угоду з Babcock для розвитку Військово-морських сил України

  Державний концерн «Укроборонпром» підписав угоду про співпрацю з міжнародною групою компаній Babcock International щодо розширення спроможностей Військово-Морських Сил України.

  “Ізюмський приладобудівний завод” модернізував оптико-прицільну станцію ОПСН-І

  На державному підприємстві "Ізюмський приладобудівний завод" модернізували високоточну оптико-прицільну станцію наведення (ОПСН-І).Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Крила.

  Цього року ЗСУ проводять випробування кількох нових зразків командно-штабних машин та станцій зв’язку

  Цього року цілий ряд нових зразків систем та техніки зв'язку почнуть випробування для подальшого прийняття на озброєння Збройних сил України.

  Наступного року у Вінниці розпочнеться спорудження другої черги заводу з виробництва холодильного обладнання (фото)

  Вінницьке підприємство “Green Cool” розпочне реалізацію другої черги вже наступного року. Це дозволить розширити виробничі площі на чверть та збільшити випуск продукції.

  Мотор Січ та турецька Baykar Makina підписали угоду про співпрацю

  Провідні компанії авіаційної сфери України та Туреччини – Мотор Січ та Baykar Makina - підписали угоду про співпрацю.Передає Національний...

  Зараз читають

  У Києві відкрили сучасний Урбан-парк (фото)

  На території Київського національного комплексу «Експоцентр України» (ВДНГ) відкрили першу частину спортивного кластера — Урбан-парк.

  На Луганщині побудували нову телевежу для передачі сигналу на окуповані території (відео)

  На Луганщині у селищі Комишуваха Попаснянського району почала тестове мовлення нова телерадіо вежа висотою 150 метрів.

  Київське підприємство виготовило кранове обладнання для авіаційних ангарів ДСНС (відео)

  Київський завод підіймально-транспортного устаткування виготовив спеціальний підвісний кран для нових ангарів на аеродромі ДСНС України у місті...

  Україна посідає десяте місце у світовому виробництві чавуну

  У січні-серпні 2021 року Україна виплавила 14,48 млн тонн чавуну, що робить її десятою у світовому рейтингу...