9.5 C
Alba Iulia
П’ятниця, 28 Січня, 2022

У Житомирі відкрили реконструйовану гімназію за стандартами “Нової української школи” (фото)

У Житомирі відкрили оновлену Житомирську міську гімназію № 3, яку реконструювали за кошти Державного фонду регіонального розвитку.

Передає Національний Промисловий Портал, з посиланням на Ukraine Now.

На відкритті школи були присутні: дружина Президента України Марина Порошенко та Віце-прем’єр-міністр – Міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ Геннадій Зубко.

Вікриття сучасної оновленої школи відбулось у День знань, 1 вересня. Участь у заходах взяв голова Житомирської ОДА Ігор Гундич, голова облради Володимир Ширма, міський голова Сергій Сухомлин.

Вітаючи учнів зі святом, Марина Порошенко зазначила:

«Цей навчальний рік відкриє особливу сторінку в історії гімназії. Адже навчання розпочнеться у сучасній будівлі, яка є яскравим прикладом нового освітнього простору, де панує безбар’єрність і враховують індивідуальні особливості й освітні потреби кожного учня».

Гімназія реконструювали за стандартами Нового освітнього простору за кошти ДФРР та у співфінансуванні із міським бюджетом.

На згадку про зустріч із гімназистами Марина Порошенко подарувала гімназії 3D принтер для кабінету фізики.

Довідково: Житомирську міську гімназію №3 засновано у 1861 році. За цей час чимало випускників гімназії стали відомими вченими, діячами культури і мистецтва, спортсменами. Серед них – математик Георгій Єлєнін, біолог Олександр Маковейчук, кінорежисер Володимир Сергійчук, біофізик Віктор Левадний, міжнародний гросмейстер Йосиф Дорфман, тренер Гаррі Каспарова та інші.

Дивіться також: За три роки в Україні відкрито 115 шкіл європейського рівня

АвторUkraine Now

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають