9.5 C
Alba Iulia
Понеділок, 27 Червня, 2022

У Східноєвропейському університеті створюють три нові інженерні лабораторії

Проєкт USAID «Економічна  підтримка Східної України» та Східноукраїнський національний університет імені Володимира Даля підписали грантову угоду на 11 млн гривень.

Про це повідомили на фейсбук-сторінці Проєкту USAID, передає Національний Промисловий Портал з посиланням на ШоТам.

За цим грантом в університеті створять три лабораторії:

  • лабораторію електромехатроніки,
  • лабораторію електроенергетики для підготовки інженерів-електриків
  • лабораторію автоматизації та комп’ютерних технологій (FabLab) для ІТ-спеціалістів.

Усі лабораторії будуть оснащені сучасними стендами та іншим інженерним обладнанням, спеціалізованими меблями та оргтехнікою, комп’ютерами з програмним забезпеченням для ефективного навчання студентів.

Викладачі університету пройдуть навчання з опанування навичок роботи на новому обладнанні та адаптують навчальні програми з урахуванням нових можливостей та інтересів роботодавців регіону.

У лабораторіях студенти отримають практичні навички, які після завершення навчання знадобляться їм на підприємствах регіону. Зокрема у лабораторії FabLab фахівці підприємств та студенти навчатимуться 3D- моделюванню та 3D-друку.

Торік Проєкт USAID допоміг університету створити та оснастити сучасним обладнанням і професійним програмним забезпеченням спеціалізовані комп’ютерні лабораторії MechLab та ChemLab.

Також Проєкт USAID підтримав університет у налагодженні процесів дистанційного навчання, необхідність якого була викликана пандемією коронавірусної хвороби.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають