9.5 C
Alba Iulia
Середа, 1 Лютого, 2023

У Львівській політехніці запрацював “Проєктний офіс”

На початку 2020 року у Львівській політехніці розпочав роботу Проєктний офіс, завданням якого є активізація науковців, викладачів та студентів-політехніків у проєктній діяльності, надавати інформаційну підтримку та допомагати у написанні проєктів. Для працівників університету, які зацікавлені розвивати свої навички з написання проєктів, проводитимуть спеціальні навчання, семінари, а також індивідуальні консультації.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на прес-службу “Львівської політехніки“.

Проектний офіс є структурним підрозділом Політехніки, який здійснює консультаційну, навчальну та управлінську діяльність для підвищення підготовки проєктних пропозицій. Крім того ще одним завданням є збільшення проєктних ініціатив університету, для того щоб вивести його в топ українських закладів вищої освіти у поданні міжнародних проєктів.

Ми акцентуємо на програмах Європейського Союзу, зокрема програмах «Горизонт-2020» та «Горизонт Європа», ну і звісно «Ерасмус+». Окрім цього, коли до нас будуть звертатися з ідеями, науковими дослідженнями, описами своїх технічних розробок, то можемо радити, куди краще подаватися для отримання фінансування. У перспективі розглядаємо також можливості залучення різних інститутів до спільних проєктів, ― розповів керівник Проєктного офісу Назарій Анатолійович.

Проєктний офіс працюватиме у трьох напрямах: науково-технічний, освітній та комерційний. Перші два ― орієнтовані на науковців та викладачів. На комерційний напрям пропонуватимуть подаватися також і студентам й аспірантам із технічних спеціальностей, які працюють над цікавими розробками і хотіли б отримати дофінансування для запуску свого продукту, якщо мають розроблений прототип.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають