9.5 C
Alba Iulia
Вівторок, 5 Грудня, 2023

У Києві створять технопарк “Академ Сіті”

У Києві планують відкрити науково-технологічний парк “Академ Сіті”, повідомляють у КМДА.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на видання Наш Київ.

Інноваційний парк створюють, щоб студенти, аспіранти та молоді вчені могли співпрацювати з бізнес-проєктами для створення та розповсюдження інновацій в Україні.

Наступний етап – підписання Меморандуму між НАН України та КМДА щодо створення науково-технологічного парку у Святошинському районі столиці. Над проєктом вже працює група із залучення профільних фахівців.

“Столиця давно потребує свого столичного «Адлерсхофа», який стане потужним центром інновацій та залучення інвестицій. Він складе успішну конкуренцію працюючим комерційним проєктам технопарків”, – говорить перший заступник голови КМДА з питань здійснення самоврядних повноважень Олексій Кулеба

«Академ.Сіті» планують реалізувати за прикладом технопарку «Адлерсхоф» у Німеччині. Його відкриття вже обговорили із представником «Адлерсхоф».

Про «Адлерсхоф»

Технопарк “Берлін Адлерсхоф” – це наукове містечко в Німеччині, відоме у всьому світі. З розвиненою інфраструктурою, 16 дослідницькими інститутами, тисячею технологічних компаній, підтримкою різних стартапів та інновацій, де працюють понад 22 тисячі співробітників компаній та наукових установ та навчаються близько 6,5 тисячі студентів.

Останні новини:

Зараз читають