9.5 C
Alba Iulia
Неділя, 29 Січня, 2023

У Київському економічному університеті відкрили Центр підтримки технологій та інновацій (TISC)

У Київському національному економічному університеті імені Вадима Гетьмана відбулося відкриття Центру підтримки технологій та інновацій (Technology and Innovation Support Centre). Створення мережі центрів підтримки технологій та інновацій (TISC) здійснюється на основі співробітництва між Україною та Всесвітньою організацією інтелектуальної власності.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на сторінку КНЕУ.

Доступ до ресурсів TISC дозволятиме користувачам униіверситету самостійно здійснювати широкий діапазон патентних досліджень на основі безкоштовного доступу до патентних баз даних та інших ресурсів Всесвітньої організації інтелектуальної власності.

У церемонії відкриття взяли участь представники Міністерства освіти і науки України, Міністерства економічного розвитку і торгівлі України, державної організації «Національний офіс інтелектуальної власності».

Також з презентацією програми Центру підтримки технологій та інновацій виступили представники Національного офісу інтелектуальної власності. Діяльність TISC у КНЕУ координуватиме Інститут інноваційного підприємництва.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають