9.5 C
Alba Iulia
Неділя, 28 Листопада, 2021

У КПІ відкриють центр для розробки екотранспорту

На базі Національного технічного університету “Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського” (КПІ) планується відкрити дослідницький центр для розробки екотранспорту.

Про це повідомила доцент кафедри конструювання машин і директор департаменту інновацій та трансферу технологій КПІ Оксана Юрчишин, передає Національний Промисловий Портал з посиланням на ЦТС.

“Коли закінчиться дистанційний режим, з нового навчального року в центрі вже можна буде займатися”, – сказала Юрчишин.

За її словами, центр досліджень і розробок – R&D Центр – буде відкрито за підтримки компанії Delfast в рамках нового проєкту університету – ТехноХАБ КПІ.

Вона зазначила, що зараз на території, де повинен знаходитися R&D Центр, йдуть підготовчі роботи.

Співпраця КПІ та Delfast (української компанії, що займається розробкою електровелосипедів) почалася ще в листопаді 2019 року, коли був створений гурток “Екотранспорт”, де студенти з трьох факультетів почали конструювати електробайк за підтримки та консультації фахівців компанії. До відкриття центру студенти працюватимуть в такому ж форматі, підкреслила Юрчишин.

Вона додала, що після запуску центру можна буде виготовити дослідний зразок створеного студентами електробайка. Також будуть розроблятися й інші види екотранспорту.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають