9.5 C
Alba Iulia
Середа, 19 Січня, 2022

У Києві відкрили найсучаснішу школу в Україні (фото)

У Дарницькому районі столиці відкрили найсучаснішу школу в Україні – школу №334.

Передає Національний Промисловий Портал, з посиланням на Ukraine Now.

Будівництво школи розпочали ще 25 років тому, проте відновили минулого року.

Будівля розрахована на 36 класів, тобто майже 1100 учнів. Тут буде школа №334 та ліцей “Інтелект”.

У будівлі встановлена і система «розумний дім», яка передбачає автоматичне регулювання температури приміщень школи в залежності від того, чи перебувають в приміщенні люди та яка температура надворі. Будівля має додаткове утеплення та енергоефективне LED-освітлення.

У 334-тій школі зможуть навчатися близько 1,5 тисячі дітей. У будівлі буде розміщена початкова школа та ліцей “Інтелект”. «

Школа має все необхідне обладнання та техніку, аби діти навчалися комфортно та здобували освіту європейського рівня. Зокрема, робоче місце вчителя обладнане комп’ютером, окрім звичайної дошки, у класах є великі інтерактивні дисплеї для перегляду відеоматеріалів. Також є спеціальні кабінети для вивчення іноземних мов, танцювальна студія, студія музики та співу, 3 спортивні зали, медична частина, душові кімнати, кабінет психолога. Початкова школа має окремі ігрові класи та сучасні парти-трансформери. Школа – енергоефективна. Вона має автономне опалення, яке здійснюватиметься системою теплонасосів», – відзначив мер Києва.

Міський голова передав символічний ключ дирекції початкової школи та ліцею “Інтелект”. Також Кличко оглянув класи і приміщення нової школи.

“Ми працюємо над тим, аби всі столичні школи були такого зразка!”,- наголосив мер.

Так, до кінця року столична влада планує завершити реконструкцію з прибудовами ще у двох столичних школах – в Биківні та в Голосіївському районі. Також у 2018 році міська влада запланувала відкрити 8 садочків (1 новозбудований та 7 реконструйованих). Три дитсадки вже відкрили. Всього ж за останніх чотири роки, наголосив Кличко, в столиці побудовали або повністю реконструйовали 7 шкіл та 19 дитячих садочків.

АвторUkraine Now

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають