9.5 C
Alba Iulia
Неділя, 5 Грудня, 2021

У Хмельницькому національному університеті відкрили навчально-наукову лабораторію технології та моди

У ній студенти вишу здобуватимуть навички роботи з сучасним швейним обладнанням. Лабораторія працюватиме на базі кафедри технології та конструювання швейних виробів.

Повідомляє Національний промисловий портал, з посиланням на прес-службу МОН.

До наповнення нової лабораторії увійшли сучасні промислові машини, які використовують для обробки комбінованих матеріалів, шкіри, товстих тканин тощо. Учасникам презентації показали роботу 8 моделей автоматизованого швейного обладнання, а також запропонували його випробувати.

На сьогодні наш університет успішно розвивається за багатьма науковими галузями. Однак одним із потужних напрямів підготовки студентів є легка промисловість. Зі свого боку ми докладаємо усіх зусиль, щоб наші випускники були успішними та затребуваними на ринку праці, – зазначив ректор ХНУ Микола Скиба.

Відкриття лабораторії у ХНУ  стало можливим завдяки співпраці з українською асоціацією підприємств легкої промисловості “Укрлегпром” та компанією Softorg. Організатори розказали, що це вже друга лабораторія такого напряму, яку вони відкривають у партнерстві з вишами. Першу було відкрито торік у Київському національному університеті технології та дизайну.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають