9.5 C
Alba Iulia
Четвер, 2 Грудня, 2021

У Дніпрі розробили двигун для космічних кораблів, який розганятиме їх до швидкості 100 тисяч кілометрів на годину

Дніпровські вчені стверджують, що винайшли двигун, який допоможе розганяти космічні апарати до швидкості 100 тисяч кілометрів на годину.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на BuildingTECH.

Двигун назвали VRD, він буде використовувати три види енергії – вакуумну, сонячну і ядерну. Команда винахідників стверджує, що ця технологія дозволить долетіти до Марса за 6 днів.

“Як енергія використовується енергія сонця через батареї і ядерна енергія від реактора. Двигун має невелику тягу, яка може підтримуватися довгий час, що забезпечує постійне прискорення космічного апарату. Технологія VRD дозволить пересуватися космічним кораблям в глибокому космосі та здійснювати міжзоряні перельоти”, – заявив директор проєкту VRDspace Володимир Астаненко.

blank

Зараз найбільш потужним двигуном в космічній індустрії є іонний двигун і сонячні батареї, які встановлені на міжпланетній станції Юнона.

Апарат побудували для дослідження Юпітера, крім сонячних батарей, станція використовує іонні двигуни слабкої тяги. Однак, максимальна швидкість передових розробок НАСА склала “всього” 40 тис. кілометрів на годину.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають