9.5 C
Alba Iulia
П’ятниця, 1 Грудня, 2023

Світовий лідер хімічної індустрії “BASF” відкрила унікальну хімічну лабораторію для дітей в Україні

Компанія BASF – світовий лідер хімічної індустрії – запускає в Україні проект BASF Kids ‘Lab, сучасну інтерактивну освітню програму з хімії для дітей 6-12 років. Про це 25 жовтня повідомила прес-служба компанії.

У спеціально обладнаній лабораторії діти на один день стають маленькими вченими – проводять досліди, щоб більше дізнатися про те, як влаштований світ навколо Таким чином в ігровій формі школярі відкривають чудовий і цікавий світ хімії через прості й безпечні експерименти, а в майбутньому можуть стати видатними вченими, які будуть створювати важливі винаходи для людства. Хімічна лабораторія для дітей BASF Kids ‘Lab в Україні відкрита на базі музею популярної науки та техніки «Експеріментаніум».

Експерименти 2017: для тих, хто хоче розбиратися в здорову їжу

У цьому році в рамках Kids ‘Lab стартувала нова глобальна програма під назвою «Clever Foodies» (приблизний переклад з англ. – «Діти, які дійсно розбираються в їжі»), присвячена темі харчування. І саме ці майстер-класи почалися в Україні.

У лабораторії відбуваються цікаві експерименти з фруктами та овочами, в ході яких діти отримують відповіді на питання «Яким чином смачна їжа ще й корисна», «Чому фрукти кольорові, і що означають різні пігменти», «Що входить до складу продуктів, які ми їмо”, і тому подібне.

Навіщо проект світовому лідеру – BASF

Програма експериментів «Clever Foodies» створена як частина стратегії корпоративної соціальної відповідальності та концепції сталого розвитку концерну BASF. Завдяки цьому проекту у школярів з’являться нові можливості для навчання, вони зможуть відкрити для себе хімію через практичний, експериментальний підхід. Крім того, програма сприяє популяризації наукових досліджень і наукових розробок.

Проект Kids ‘Lab заснований 20 років тому в німецькому місті Людвігсхафен, де розташована штаб-квартира концерну BASF. З того часу дитяча лабораторія для захоплюючих хімічних експериментів поступово завоювала популярність у дітей і дорослих в Німеччині та за її межами. Сьогодні BASF Kids ‘Lab відкриває двері для юних учених в більш ніж 40 країнах світу – серед яких Китай, США, Австралія, Сінгапур, Індія, Японія і ряд країн Європи. У 2017 році Україна приєдналася до 10 країн, де Kids ‘Lab проходить вперше.

«Ми дуже раді, що тепер в Україні є проект BASF Kids ‘Lab, з яким компанія прагне викликати у дітей інтерес до науки та щире захоплення хімією, яка може творити справжні чудеса. Ми віримо в цю програму, яка відкриває можливості для навчання і заохочує дітей до відкриттів. У майбутньому вони можуть стати справжніми вченими, які добре розуміють, як влаштований світ, як зробити наше життя кращим і своїми винаходами викликати здивування «Вау!» На свою адресу. А ще – це може бути кожен з тих, хто вперше познайомився з хімією в лабораторії BASF Kids ‘Lab, у світі або в Україні», – каже Андреас Лір, генеральний директор BASF в Україні.

Про програму BASF Kids ‘Lab в Україні

Програма «Clever Foodies» триватиме з 17 жовтня до кінця 2017 року. А в 2018 році дітей чекають нові цікаві експерименти.

За результатами 1-1,5 годинного навчання учасники отримують диплом і робочий зошит для подальших експериментів, а вчителі – пропозиції ідей, як можна побудувати уроки в класі.

«Експеріментаніум» – це місце, наповнене духом допитливості та науки, де діти й дорослі не тільки готові дивуватися світу, а й прагнуть відкривати й розуміти його краще. Ми постійно розвиваємося і по можливості облаштовуємо нові експозиції. Тому ми дуже раді, що разом з концерном BASF зможемо залучити ще більше дітей до магії наукових знань», – зазначив Олег Стасюк, заступник директора по науковому розвитку «Експеріментаніум».

Як приєднатися до BASF Kids ‘Lab онлайн:

Щоб більшу кількість дітей мало доступ до хімічних наукових знань в простій і зрозумілій формі, BASF створив віртуальну Лабораторію (Virtual Lab). Тут юні науковці (до 12 років) можуть взяти участь в інтерактивних експериментах і дізнатися багато нового про світ навколо себе – починаючи з того, як очистити/відфільтрувати брудну воду і чому вицвітає білизна, до розуміння як «працює» сонячна енергія і фотосинтез.

Щоб дістатися віртуальної лабораторії, треба пройти ЗА ПОСИЛАННЯМ і зареєструватися. Крім того, це чудова нагода потренувати знання іноземних мов, якими представлений проект – зокрема, англійської чи німецької.

Останні новини:

Зараз читають