9.5 C
Alba Iulia
Субота, 25 Червня, 2022

Супутник зв’язку для антарктичної станції і спільні стартап-школи: Україна розвиває науково-технічну співпрацю з Республікою Індонезія

Україна розвиває науково-технічну співпрацю з Республікою Індонезія – вона відбуватиметься щонайменше за 9 галузями.

Відповідний Меморандум про співпрацю був підписаний між Українським науково-техноголічний центром (УНТЦ) та Бандунзьким технологічним інститутом, який є одним з найстаріших науково-дослідних університетів Індонезії. Повідомляє Національний промисловий портал, з посиланням на прес-службу Міністерства освіти та науки.

Зокрема, документ передбачає співпрацю в таких сферах:

  • Аерокосмічна промисловість та аеронавтика
  • Біотехнології
  • Сільськогосподарські науки і медицина
  • Матеріалознавство, хімія
  • Захист навколишнього середовища
  • Фізика
  • Атомна енергетика та безпека
  • Промислові технології
  • Антарктичні та морські дослідження

Уже зараз є домовленість про реалізацію двох конкретних проектів з Національним антарктичним науковим центром та НТУУ «Київський політехнічний інститут ім. Ігоря Сікорського».

Так, проект НАНЦ та Бандунзького технологічного інституту стосуватиметься розвитку зв’язку на українській антарктичні станції Академік Вернадський. Зокрема, індонезійська сторона розглядає можливіть виділення частоти для забезпечення зв’язку через їхні супутники. Це дозволить встановити безперервний відеозв’язок в режимі online зі станцією та покращити електронну систему спілкування, обмін інформацією.

Стосовно ж співпраці з КПІ, то планується проведення спільних стартап шкіл. При цьому використовуватиметься досвід Київського політеху з організації та впровадження школи “Sikorsky Challenge”.

Крім того, заплановано участь українських вчених у науковому семінарі в м. Бандунг, Індонезія наприкінці квітня 2018 року.

Нагадуємо, що в 2017 року МОН також розробило проект Угоди між Кабінетом Міністрів України та Урядом Республіки Індонезія про співробітництво у сфері науки та технологій і передало його на опрацювання індонезійською стороною. Після підписання та ратифікації Угоди МОН зможе значно розширити українсько-індонезійську науково-технічну співпрацю, координуючи та фінансуючи двосторонні проекти.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають