9.5 C
Alba Iulia
Вівторок, 26 Вересня, 2023

Сучасну лабораторію Інтернету речей відкриють у Львівському Університеті за 1,2 млн гривень

Дві ІТ-компанії ― Vakoms та Indeema Software ― відкривають у Львівському Національному університеті імені Івана Франка лабораторію Інтернету речей для навчання студентів.

Про це передає Національний Промисловий Портал з посиланням на ШоТам.

Обсяг інвестицій становитиме 1,2 млн грн.

Лабораторію створять для потреб студентів факультету радіофізики і комп’ютерних технологій.  Студенти зможуть на практиці застосовувати знання про Інтернет речей:

  • програмувати «розумні» пристрої,
  • створювати мобільні застосунки,
  • розібратись у тонкощах публікації в Apple Store та Play Market.

Простір обладнають новими комп’ютерами Mac та платами розробки для проектування ІоТ рішень. Студентів забезпечать інженерними робочими місцями і 3D-принтером для створення дизайну корпусів пристроїв.

Компанії вже підписали договір про співпрацю з університетом, погодили приміщення і його дизайн. Відкриття лабораторії заплановано на вересень 2022 року. Надалі ІТ-компанії готові брати випускників на роботу.

«Це буде не просто лабораторія. Це буде певна екосистема, спільнота молодих перспективних студентів-ентузіастів, які готові дізнаватися і вчитися новому. Ми залучатимемо наших досвідчених працівників, аби вони ділилися досвідом. Працюватимемо над цікавими, сучасними проєктами», – розповів співзасновник Vakoms Андрій Шевчик.

Про ІТ-компанії

Vakoms – ІТ-компанія з офісами у Львові та Івано-Франківську. Заснована у 2010 році Андрієм Шевчиком та Павлом Пелехом. Серед ключових напрямків роботи – розробка Internet of Things систем та рішень для галузі охорони здоров’я. Компанія нараховує близько 150 спеціалістів і активно наймає молодих спеціалістів.

Indeema Software – інноваційна компанія, що створює цифрові продукти Інтернету речей для світових лідерів у різних галузях. Заснована Володимиром Шевчиком і Ярославом Рибієм.

Останні новини:

Зараз читають